Slipknot , yepyeni single’ları “The Chapeltown Rag”ı 5 Kasım’da Los Angeles’taki Knotfest’te ilk kez canlı olarak seslendirdi

Slipknot , yepyeni single’ları “The Chapeltown Rag”ı 5 Kasım’da Los Angeles’taki Knotfest’te ilk kez canlı olarak seslendirdi . Konser canlı yayın olarak çekildi ve bugün yayınlandı. Performans videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bank of California Stadyumu’nda gerçekleşen konsere Bring Me the Horizon , Killswitch Engage , Fever 333 , Code Orange , Vened ve Corey Taylor’ın eşi Alicia Taylor’ın dans grubu Cherry Bombs destek verdi . Performans aynı zamanda grubun ilk kez bir stadyumda manşet olmasıydı.

Taylor , parça hakkında “Bu klasik Slipknot” diyor . “Ve çılgınca. Ama lirik olarak, sosyal medyanın medyanın kendisiyle buluştuğunda meydana gelebilecek çeşitli manipülasyonlar hakkında konuşma noktasından geliyor. Ve bu manipülasyonların bizi farklı yönlere çekmeye çalışabileceği farklı yollar, aslında biz Hepsi ona bağımlı hale geliyor, ki bu çok, çok tehlikeli.”

google adverse

Şarkı, 1970‘lerin sonlarında Chapeltown banliyösünde Batı Yorkshire, Birleşik Krallık’ta birkaç kadını öldüren bir seri katil olan Yorkshire Ripper hakkında Netflix belgeseli The Ripper’dan esinlenmiştir .

Performans aynı zamanda üyelerin sahnede ilk kez güncellenmiş maskelerini taktıkları andı. Taylor , VICE’ın “The Therapist” programının bir bölümünde maskelerin öneminden bahsetti .

google adverse

“Slipknot ile, en azından gruptaki çoğumuz için, maske sanatın bir parçası – bu sadece görsel ve şok değil; o albümde kim olduğumun bir temsili. bir albüm ve tur döngüsü için farklı bir saç stiline sahip olmak, bir albüm ve tur döngüsü için farklı kıyafetler giymek, dinamiğin bir parçası, dört gözle beklediğiniz şeylerden biri. müziği bir araya getirmek, sadece görselleri bir araya getirmek değil, ne… bu albümde ben kimim?”

Leave a Comment

  • https://yayin5.radyohizmeti.com/8090/stream
  • TURKROCKFM
  • Radyo