Grease filminin yıldızı Olivia Newton-John hayatını kaybetti

Grease filmindeki rolüyle tanınan Grammy ödüllü şarkıcı ve aktris Olivia Newton-John, 73 yaşında Güney Kaliforniya’daki çiftliğinde hayatını kaybetti.

Sanatçının ölüm haberini eşi John Easterling, Instagram ve Facebook’tan duyurdu.Eşinin yaptığı paylaşımda, “Bu sabah Güney Kaliforniya’daki çiftliğinde, ailesi ve arkadaşlarıyla çevrili olarak huzur içinde öldü” ifadeleri kullanıldı.

google adverse

Açıklamada, “Olivia, 30 yılı aşkın bir süredir meme kanseriyle olan yolculuğunu paylaşarak zaferlerin ve umudun bir simgesi olmuştur” denildi.

John Travaolta’dan veda mesajı

Grease filmindeki rol arkadaşı John Travolta, Olivia Newton-John’un ölümü için paylaştığı veda mesajında, “Sevgili Olivia, tüm hayatımızı çok daha iyi hale getirdin. Etkin inanılmazdı. Seni çok seviyorum. Yolda görüşürüz ve hepimiz tekrar birlikte olacağız. Seni gördüğüm andan itibaren ve sonsuza kadar senin! Senin Danny’n, senin John’un!”

Olivia Newton-John, Altın Küre ve 4 Grammy ödülü kazanmıştı.

1974 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Birleşik Krallık’ı “Long Live Love” adlı şarkıyla temsil etmiş ve dördüncü olmuştu.

google adverse

 

1 Comment

  • Posted 11 Ağustos 2022 02:11 0Likes
    RoXeD

    Eskilere gitmek gerekirse eğer, 78-79’lardaki lise gençliği çok çok iyi bilir bu filmi. Aylarca tüm sinemalarda gösterimde kalmıştı. Unutulmaz efsane bir filmdi. Eğer rock’n roll hala içinizdeyse bu filmi mutlaka izleyin.
    Olivia Newton John’un aramızdan ayrılışı gerçekten çok büyük bir bir kayıp oldu. Işıklar iinde uyusun…

Leave a Comment

  • https://yayin5.radyohizmeti.com/8090/stream
  • TURKROCKFM
  • Radyo