Pınar Azizoğlu 5. Teklisi “ Kötüyüz Artık ! ”  ile Ses Getirmekte Kararlı !

pınar azizoglu
pınar azizoglu

Türk Rock Müziği’nin Güçlü Kadın Vokali

Pınar Azizoğlu
5. Teklisi “ Kötüyüz Artık ! ”  ile Ses Getirmekte Kararlı !
İlk single’ı “ Anka”yı 2021 Ağustos’ta yayınlayan Türk Rock Müziği’nin yeni nesil güçlü kadın vokali Pınar Azizoğlu, “ Hiç” isimli 2. single’ından sonra, son çalışmaları “Soy Kalbini Şeytanlarından” ve “ Nasıl Bi’ Şey Bu ? ” ile diskografisini cesur bir şekilde taçlandırdı.
Daha ilk çalışmalarıyla dikkat çekmeyi başaran sanatçı, kariyerinin en iyi ve en güçlü şarkılarını arka arkaya yayınlamaya devam ediyor.
Sanatçı, son dönemin ilgi çeken ve farklı tarzıyla birlikte şarkı sözü yazarlığını birleştirerek, ses getirmekte oldukça kararlı bir çizgide ilerliyor.
Şarkı; bilinen bütün hikayelerin, anlatılan tüm masalların ve efsanelerin sonlarının aksine, aslında olan biten her şeyin kötü bir sona bağlanmasından doğan bir gücü ve adımları yere sağlam basan bir cesareti anlatarak, her saniyesinde dinleyiciyi yükselterek bunu hissettirmeyi hedefliyor.
Yeni single’ında sound oldukça kuvvetli, yanı sıra sözler ve müzik sanatçının kariyerindeki en iyi sıçramalarından biri olmaya aday.
Türk Rock müziğinin güçlü kadın rock vokali Pınar Azizoğlu’nun 5. single çalışması oldukça cüretkar ve kendinden emin.
Sanatçı,sözleri ve müziği yine kendisine ait olan 5. teklisi “ Kötüyüz Artık !” ismli çalışmasını yayınlamaya hazırlanıyor.
Söz & Müzik : Pınar Azizoğlu,
Düzenleme : Burak Yarar,
Davul : Cemil Can Çolak,
Gitarlar & Klavye : Burak Yarar,
Kayıt & Mix: Burak Yarar,
Mastering: Burak Ataş,
Kapak Tasarımı : Arthings Türkiye & Baver Canberk Baydar,
Kapak Fotoğrafı : Gizem Kandemir,

Leave a Comment

  • https://yayin5.radyohizmeti.com/8090/stream
  • TURKROCKFM
  • Radyo