Anasayfa » Burak Acar, yeni teklisi “Durma Gel”i yayınladı.
Durma Gel Cover
Durma Gel Cover

Burak Acar, yeni teklisi “Durma Gel”i yayınladı.

Single

by RoXeD
66 görünümler

Geçtiğimiz sene enstrumantal rock albümü “Somnium Impossibile” ile dinleyicilerinin karşısına çıkan Burak Acar, yeni teklisi “Durma Gel”i yayınladı.

Burak Acar

Burak Acar

Söz, müzik ve prodüksiyonu Burak Acar’a ait olan parça, aynı zamanda yayınlanan lirik videosu ile de “bilinçli bir rüya halini” tasvir ediyor.

Maskara grubu ile Maskara (2008), 20oniki (2012), Rüyalar ve Masallar (2016) albümlerini yayınlayan gitarist Burak Acar, ilk solo çalışmalarına 2020 yılında başlamış olup , 2021 yılında 3 tekli ve 2022 yılında da albümü ile karşımıza çıktı.Hali hazırda grup ile canlı performanlar gerçekleştirmekte ve yeni Maskara albümü çalışmalarına devam ediyor.

Stream : https://ffm.bio/burakacar
YouTube:

Facebook: Burak Acar | Facebook
Instagram: Burak Acar (@burakacar_music)
Twitter: Burak Acar (@burakacar_music)

Durma Gel Cover

Durma Gel Cover

Sanatçı biyografisi:

1971 yılında İstanbul Anadoluhisarı’nda doğan Burak Acar’ın rock müziğe ilgisi 13-14 yaşlarında. Önceleri davul ile ilgilenen Acar, gitara yöneldi ancak temel dersler dışında gitar eğitimi almadı.

2002-2007 arası ilk cover grubu ile İstanbul içinde birçok yerde sahne almaya başladı.

2007 yılında Maskara grubuyla Türkçe sözlü rock müziği yapma yolculuğuna start verdi. Maskara ile 3 albüm yayınladı, ülke çapında pek çok konser verdi.

2020 yılında solo çalışmalarına başlayan Burak Acar, 2021 yılında önce tekliler , takip eden yılda da albümünü yayınlayarak dinleyicileri ile buluştu.

2023 yılında yeni teklisi “Durma Gel” i yayınlayan sanatçı, aynı zamanda grubu “Maskara” ile de konserlere ve yeni bir Maskara albümü çalışmalarına devam etmektedir.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum bırakın

Bizler, sitemizde gezinmenizi daha iyi hale getirebilmek için tanımlama bilgilerini kullanıyoruz. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayıyoruz. Teşekkür ederiz. Kabul et

Reklam engelleyici kullanıyorsunuz

Lütfen web sitemiz için tarayıcılarınızdan AdBlocker uzantınızı devre dışı bırakarak bize destek olun.