Anasayfa » The Rolling Stones, yeni albümü ‘Hackney Diamonds
rolling-stones-yeni-album-2023
rolling-stones-yeni-album-2023

The Rolling Stones, yeni albümü ‘Hackney Diamonds

The Rolling Stones, yeni albümü 'Hackney Diamonds'ı duyurdu ve 'Angry' single'ını paylaştı!

by RoXeD
30 görünümler

The Rolling Stones, yeni albümü ‘Hackney Diamonds haberi rock müzik severleri sevindirdi.

Rolling-Stones

Rolling-Stones

Tamı tamına 60 yılı geride bırakan efsane topluluk, 18 yıl aradan sonra  yeni albümü ‘Hackney Diamonds’ı 20 Ekim’de piyasaya sürüyor.
Albümden yayınlanan yeni şarkının video ise;  ‘Angry’ 

Grup üyeleri Mick Jagger, Keith Richards ve Ronnie Wood, The Tonight Show Starring Jimmy Fallon ile Hackney Empire’dan sunulan bir canlı yayında Andrew Watt tarafından üretilen yeni kayıt hakkında konuştular.

Yeni albümü açıklayan Mick Jagger şunları söyledi: “‘Angry’ adlı yeni single’ımızı ve yeni videoyu sunmak için buradayız.

Bizim yeni albümümüz “Hackney Diamonds” da 20 Ekim’de çıkıyor.” Jagger daha sonra albüm hakkında şunları söyledi: “Büyülü olmak istemiyorum ama gerçekten sevmeseydik bu albümü çıkarmazdık. Bir kayıt yapmamız gerektiğini söyledik, kendimizi gerçekten seviyoruz. Bundan oldukça memnunuz, bu konuda büyük kafalı değiliz, ama umarım hepiniz beğenirsiniz.”

Ayrıca yeni kaydın eski davulcu Charlie Watts tarafından yazılan iki parça ile 12 parça olduğunu doğruladı ve grup, albümü 2023’ün ortalarına kadar tamamlamasını sağlamak amacıyla 2022’nin sonunda yeni şarkılar üzerinde çalışmaya başladı.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum bırakın

Bizler, sitemizde gezinmenizi daha iyi hale getirebilmek için tanımlama bilgilerini kullanıyoruz. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayıyoruz. Teşekkür ederiz. Kabul et

Reklam engelleyici kullanıyorsunuz

Lütfen web sitemiz için tarayıcılarınızdan AdBlocker uzantınızı devre dışı bırakarak bize destek olun.