Ferit Tunçer'den Yeni Bir Rock Marşı - TURKROCKFM
FeritTuncer_SabahaEgedeyim
FeritTuncer_SabahaEgedeyim

Ferit Tunçer’den Yeni Bir Rock Marşı

1 min


78
71 shares, 78 points

Ferit Tunçer’den Yeni Bir Rock Marşı: “Sabaha Ege’deyim”

Türk Rock müziğinin sevilen ismi Ferit Tunçer, yeni şarkısı “Sabaha Ege’deyim” ile dinleyicilerini yaşamın keyfine varmaya davet ediyor.

Bestesi ve düzenlemesi Ferit Tunçer‘e, sözleri ise Özden Tunçer’e ait olan bu coşkulu rock şarkı, günlük rutinleri kırarak anı yaşamayı ve yarına birlikte umutla bakmayı kutluyor. Sözleri ile özgürlüğe ve yeni başlangıçlara olan inancı güçlendirirken. Ferit Tunçer’in melodik dokunuşları ve rock müziğin enerjisi, bu parçayı unutulmaz kılıyor.

Sabaha Ege’deyim,” her gün karşılaşılan karmaşaya karşı bir meydan okuma niteliğinde. Bu enerji dolu parça, rutinlerin dışına çıkmayı ve anı yaşamayı savunuyor. Şarkının coşkulu ritimleri ve motive edici sözleri, dinleyicilere hayallerin filizlendiği ve imkanların sınırsız olduğu bir şafakta yolculuk yapma hissi veriyor. “Sabaha Ege’deyim,” sadece bir şarkı değil, günü yakalama ve yarına birlikte sarılma daveti.

Şarkının yayımlanan müzik videosu şarkının ruhunu görsel olarak da yaşatıyor. Hem sözleri hem de melodisiyle dinleyicinin ruhuna dokunan bu şarkı, beklentilerden kurtulup, şafağa doğru cesur bir adım atmanın ve hayalleri gerçeğe dönüştürmenin hikayesini anlatırken Ferit Tunçer’in müzik kariyerinde bir başka önemli kilometre taşı olacak.

Şimdi yola çıkma ve sabah Ege’de olma zamanı!

YouTube yerleştirme linki:

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/i7VMw8Ns514?si=u9PTUVKNNxw86Rqc” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share” referrerpolicy=”strict-origin-when-cross-origin” allowfullscreen></iframe>

Youtube Linki:

Ferit Tunçer – Sabaha Ege’deyim (Official Music Video)

Spotify yerleştirme linki:

<iframe style=”border-radius:12px” src=”https://open.spotify.com/embed/track/6xJYqs5odcCJbNzBEoRThT?utm_source=generator” width=”100%” height=”352″ frameBorder=”0″ allowfullscreen=”” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; fullscreen; picture-in-picture” loading=”lazy”></iframe>

Spotify Linki:

https://open.spotify.com/intl-tr/track/6xJYqs5odcCJbNzBEoRThT?si=f062a87efb974a9f

 Ferit Tunçer Sosyal Medya:
Instagram: https://www.instagram.com/ferittuncer
Tiktok: 
https://www.tiktok.com/@ferit_tuncer
X: https://x.com/ferittuncer


Like it? Share with your friends!

78
71 shares, 78 points

What's Your Reaction?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
kafam karıştı kafam karıştı
1
kafam karıştı
eğlenceli eğlenceli
7
eğlenceli
Beğendim Beğendim
12
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım

0 Comments

RoXeD

Rock music radio station