Plastic, yeni şarkısı “Her Gün”ü yayımladı - TURKROCKFM
Plastic
Plastic

Genel

Plastic, yeni şarkısı “Her Gün”ü yayımladı

1 min


90
87 shares, 90 points

Plastic, yeni şarkısı “Her Gün”ü On Air Music Co. markasıyla yayımladı.

2000’lerin başında müzik yolculuğuna başlayan; Eren Tümer (vokal, söz yazarı, besteci, gitarist), Arda Öz (bas gitarist, klavye), Seren Söyler (gitarist, söz yazarı, besteci, geri vokal), Caner Hız (gitarist) ve Aykut Acarlar’ dan (davulcu) oluşan kadrosuyla Plastic, “Her Gün”ün hikayesini şöyle aktarıyor:

Plastic-Her-Gun
Plastic-Her-Gun

“İçinde bulunduğumuz teknoloji ve aşırı tüketim döneminin günlük yaşama yansımalarını konu alan bir şarkı ‘Her Gün’. Her geçen gün teknolojinin bir parçası haline gelen modern insanın hayat akışı gittikçe hızlanıyor. Bu gelişmeler neredeyse her türden ihtiyaca erişimi oldukça kolaylaştırıyor ve aşırı tüketim, hayatın kaçınılmaz bir gerçeği halini almış durumda.

Birey bu arada kolayca farkına varılamayan türden bir yalnızlığa da sürüklenebiliyor. Dolayısıyla tecrübe edilen her gün bir anlamda birbirine benzemekte, günlük hayatta gerçekleşen tüm eylemler kendini tekrar etmekte ve bu rutin de insanın hayatına doğrudan etki etmektedir.

“Her Gün” şarkımız, bu durumdan olumsuz bir biçimde etkilenen ve bu zamana ayak uydurmakta zorlanan bireyin sürüklendiği yalnızlığı ve tekrara düşen hayatını konu almaktadır.”

Şarkının miks masteringi grubun da üyesi olan Aykut Acarlar tarafından yapıldı. Şarkının kapağı ise Mikail Erdem Biçici imzasını taşıyor.

Canlı konserlerinde dahi kendilerini her zaman daha deneysel ve reformist olmaya zorladıklarını belirten grubun yeni şarkısı “Her Gün”, Apple Music Türkiye ve fizy editör listelerinde yer aldı.

Plastic – Her Gün Dijital Medya Platformları
Spotify
Apple Music
fizy
Muud
Deezer
YouTube Music

Plastic Sosyal Medya Hesapları
Instagram
Twitter


Like it? Share with your friends!

90
87 shares, 90 points

What's Your Reaction?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
kafam karıştı kafam karıştı
0
kafam karıştı
eğlenceli eğlenceli
2
eğlenceli
Beğendim Beğendim
6
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım

One Comment

RoXeD

Rock music radio station